SEL İNŞAAT KERESTELERİ ORMAN ÜRÜNLERİ MALZEME SATIŞI NALBURU

PHONE 1(0212) 664 5960      

PHONE 1(0536) 247 2101      

FİRMA YETKİLİSİSEL İNŞAAT İstanbul orman ürünleri sektöründe kalite standartlarını uygulama amacıyla yola çıkarak kurulan firmamız, İstanbul genelinde orman ürünleri ve kereste ihtiyacı olan hayata renk katan insanların bulunduğu her bölgeye, İstanbul kereste nalbur işkolu öncülerinden olan bir firma halinde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı hem yönetim hemde çalışan kadrosu olarak iş anlayışı çerçevesinde yapmaya özen gösteren işyerimiz sahip olduğu üstün nitelikli orman ürünleri portföyünün profesyonellik nitelikteki anlayışını benimseyerek gerçekleştirmektedir.

Misyon; Amacımız İstanbul'da orman ürünleri kereste ihtiyacı olan müşterilerimizin taleplerini memnuniyet ortamında beklentilerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunmak adına profesyonel faaliyetler vermektir. Ayrıca İstanbul SEL İNŞAAT sizleri bir-sürü oluşabilecek olumsuz durumlardan kurtarmak çalışmaları minimize etmek, Ahşap kereste malzemeleri alımında az maliyetli hesaplı çözüm getiren alternatifler sunmaktır.

Vizyon; Hedefimiz içinde bulunduğumuz İstanbul orman ürünleri satışı yapan firmalar sektöründeki bilinçli müşterilerin olasılık ihtimalinde sunduğumuz hizmetlerin devamlı gelişimi & iyileştirmelerini karşılamak, Bunu gerçekleştirirken de standartları üst seviyede tutarak karşılıklı güven, dürüstlük ilkesiyle faaliyet vermek, örnek teşkil edecek şekilde İstanbul içerisinde ahşap yada izolasyon malzeme gereksinimlerini karşılamaktır.

SEL İNŞAAT ORMAN ÜRÜNLERİ

7/24 DESTEK
KALİTE
MEMNUNİYET
UYGUN FİYAT
ADRESE TESLİM